KONST / Litografier / Färglitografi 16033449
nr 1603 3449
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
"Josseau dóe". Signerad. Numrerad 73/100. Färglitografi, bildmått: 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 43x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:58:43
26/2 21:22:18
250 kr
1/3 19:18:15
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer